Ubezpieczenia na życie

Zabezpiecz swoją rodzinę

Ubezpieczenia na życie obejmują wszystkie zdarzenia, które dotyczą zdrowia, życia i oszczędności Ciebie i Twoich bliskich. W dzisiejszych czasach dobre ubezpieczenie na życie jest podstawą spokojnego umysłu. Chorób cywilizacyjnych jest coraz więcej, koszty leczenia często znacząco przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Czy jako głowa rodziny, myślałeś co stałoby się gdyby Ciebie zabrakło? Wg. badań żeby bliscy stanęli na nogi po utracie m.in. głównego żywiciela potrzeba aż 2 lat bez obniżenia dochodów. Można to sobie zapewnić wysoką sumą ubezpieczenia od śmierci.

 

 

people-mother-family-father.jpg

Rodzaje ubezpieczeń na życie

Każde z wyżej wymienionych ubezpieczeń może posiadać swoje odmiany np. świadczenie za śmierć w wyniku wypadku, świadczenie za śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego i wiele innych.

Podstawą dobrej oferty życiowej jest analiza potrzeb klienta, sprawdzenie co by się stało gdyby zabrakło kogoś w rodzinie i odpowiednie zabezpieczenie na wszystkie prawdopodobne zdarzenia.

Oszczędzanie

Zabezpieczenie siebie na przyszłość i czas emerytury jest równie ważne co zabezpieczenie się od nieprzewidzianych zdarzeń. Doskonale zresztą wiemy, że czas emerytury nadejdzie, a wypłacane nam przez Państwo świadczenie może nie wystarczyć na godne życie.

Najlepszym sposobem na zapobiegnięcie temu jest wczesne rozpoczęcie odkładania. Niewielka suma, oszczędzana miesięcznie przez 40 lat może dać bardzo duże oszczędności na spokojne spędzenie emerytury lub zwiedzenie świata.

Rodzaje oszczędzania

Tak jak w ubezpieczeniach na życie, podstawą dobrej oferty oszczędnościowej jest sprawdzenie celu klienta oraz możliwości finansowych, ponieważ polisa powinna być zawierana z zamysłem długoterminowego jej prowadzenia.